top of page
DZT_Header_EM2024_1600x90032_edited.png

EURO2024

Frankfurt

German soccer fan cheers for his national team ©AdobeStock (Jacob Lund)

Frankfurt

Spolková země:

Frankfurt je nejen finančním centrem Německa s impozantním panoramatem a jedním z největších letišť v Evropě, ale také muzejní scénou, která čítá na 60 institucí.

Na domácí zápasy 125 let starého klubu Eintracht Frankfurt dohlíží od roku 2006 maskot Attila, kamenný orel. Týmová hymna "Im Herzen von Europa", kterou zpívají tisíce nadšených fanoušků, dodává stadionu zvláštní atmosféru a tíží soupeře. Pokud nejsou diváci na tribunách, horečně sledují utkání z některého z mnoha fotbalových barů po celém městě.

Frankfurt: město financí i muzeí

Frankfurt je nejen finančním centrem Německa, ale také městem muzeí s přibližně 60 institucemi. Projděte se po mostě Alte Brücke a prohlédněte si krásné panorama na jižním břehu Mohanu. Prozkoumejte expozice na Muzejním nábřeží, například Filmové muzeum nebo Muzeum světových kultur. Určitě navštivte světoznámé muzeum Städel, kde jsou k vidění sbírky evropského umění staré 700 let.

EURO 2024 - Týmy a program

7. 6. pondělí, 18:00: Belgie - Slovensko

20. 6. čtvrtek, 18:00: Dánsko - Anglie

23. 6. neděle, 21:00: Švýcarsko - Německo

26. 6. středa, 18:00: Slovensko - Rumunsko


1. července: osmifinále

MĚSTO & TURISTIKA

PRO FANOUŠKY

UBYTOVÁNÍ & SLUŽBY

MĚSTO & TURISTIKA

PRO FANOUŠKY

Fun zones

Frankfurt

Fan Zone Mainufer


Mezi mosty Holbeinsteg a Friedensbrücke jsou návštěvníci zváni na očekávanou událost roku, kdy je ovládne fotbalová horečka. Najdete zde spoustu jídla a pití a aktivit, které vás zabaví mezi zápasy, a to vše v ikonickém prostředí u řeky Mohan!


Otevřeno: 14. června - 14. července, denně

Volný vstup, není nutná vstupenka!

Hlavní aktivity

  • Prohlídka pro veřejnost: Sledujte všech 51 zápasů EURO 2024 živě na obří obrazovce spolu s tisíci dalších fanoušků - zážitek, který se vyrovná jakémukoli stadionu!

  • Užijte si živou zábavu

  • Relaxujte u hlavní řeky

  • .... a ještě mnohem víc!

>> mapa

Cestovní výhody pro držitele vstupenek

Cestování vlakem a veřejnou dopravou bude nejpohodlnější a nejudržitelnější možností cestování. Naštěstí budou mít držitelé jízdenek EURO 2024 přístup ke zlevněným vnitrostátním a mezinárodním vlakovým jízdenkám a také 36hodinovému cestovnímu pasu na veřejnou dopravu!

Interrail Pass EURO 2024

DB Ticket EURO 2024

Jízdenka na 36 hodin - MHD region

Official EURO 2024 APP

Stadion:

Deutsche Bank Park

Kapacita:

46000

Mapa

O stadionu


Frankfurtská aréna je oporou v historii elitního německého sportu již od svého postavení v roce 1925. Stadion se nachází v docházkové vzdálenosti od sídla Německého fotbalového svazu (DFB), hostil lední hokej, americký fotbal, cyklistiku a dokonce i boxerský zápas v těžké váze, který v roce 1966 vyhrál Muhammad Ali proti Karlu Mildenbergerovi!

Na stadionu, který hostil také finále Poháru UEFA žen v roce 2002, vyhrály místní favoritky 1. kola mistrovství světa ve fotbale žen v roce 2011. FFC Frankfurt.


Parkování na stadionu


U stadionu nebude k dispozici žádné veřejné parkoviště pro osobní automobily.

booking

Ubytování

Frankfurtlogo-turistika_2017.2_w_284 (2).png

2 677 příspěvků z Německa od zkušených turistů a cestovatelů na Turistika.cz

google_map.png
bottom of page