top of page
Vyhledat

Miniatur Wunderland Hamburg

Aktualizováno: 3. 3.


Miniatur Wunderland Hamburg
Miniatur Wunderland Hamburg, zdroj: 123rf.com

Miniatur Wunderland v Hamburku je jednou z největších modelových železnic a miniaturních výstav na světě. Nachází se v historické čtvrti Speicherstadt v Hamburku v Německu. Tato atrakce přitahuje návštěvníky z celého světa svým detailním zpracováním a rozsáhlými krajinami, které zahrnují mnoho různých zemí a regionů.


Výstava se neustále rozšiřuje a aktuálně zahrnuje repliky mnoha známých míst a scenérií, včetně německého Hamburku, Skandinávie, Ameriky, Švýcarska, a nedávno přidaných oblastí, jako jsou Itálie a Francie. Každá sekce je vypracována s ohromujícím důrazem na detail, od miniaturních aut, která se pohybují po silnicích, přes fungující vlaky až po malé figurky lidí, kteří "žijí" ve městech a na venkově.


Nejenže modely zobrazují různé geografické oblasti, ale také zachycují různé časové periody a kulturní aspekty. Kromě toho Miniatur Wunderland se pyšní i technologickými inovacemi, jako je systém, který mění den a noc v celém výstavním prostoru, což přináší jedinečný zážitek z prohlížení modelů.


Miniatur Wunderland je nejenom pro milovníky vlaků a modelového železničnictví, ale je to místo, které ocení lidé všech věkových kategorií, ať už díky obdivu k detailům, technickému provedení nebo prostě kouzlu miniaturních světů. Je to fascinující zážitek, který ukazuje, jak mohou být hračky a modely proměněny v umělecká díla.


Miniatur Wunderland

Další informace najdete na www.mini-wunderland.de.


Spolková země: Hamburk


Zážitky z návštěvy na Turistika.cz:


180 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
logo-turistika_2017.2_w_284 (2).png

2 677 příspěvků z Německa od zkušených turistů a cestovatelů na Turistika.cz

google_map.png
bottom of page