top of page
Vyhledat

Phantasialand, Brühl

Aktualizováno: 3. 3.

Phantasialand je zábavní park nacházející se v Brühlu, nedaleko Kolína nad Rýnem v Německu. Je známý svou kreativitou, originálními tematickými oblastmi a inovativními atrakcemi, které nabízí návštěvníkům z celého světa. Od svého otevření v roce 1967 se park rozrostl a stal se jedním z předních zábavních parků v Evropě.

Phantasialand, Brühl – Taron / F: Phantasialand
Phantasialand, Brühl – Taron / F: Phantasialand

Phantasialand je rozdělen do několika tematických oblastí, z nichž každá je pečlivě navržena tak, aby poskytovala jedinečný zážitek. Mezi tyto oblasti patří Fantasy, Deep in Africa, Berlin, Mystery, China Town a Mexico. Každá z těchto oblastí nabízí specifické atrakce, show a gastronomické zážitky, které odrážejí jejich jedinečnou tematiku.


Phantasialand je domovem několika světově proslulých atrakcí, včetně horských drah Taron a Black Mamba, které jsou známé svou intenzitou a inovativním designem. Taron je jedna z nejrychlejších multi-launch horských drah na světě, zatímco Black Mamba je zanořená horská dráha, která nabízí zážitek z jízdy mezi skalními formacemi a vodopády.


Kromě adrenalinových atrakcí nabízí park také řadu rodinných a dětských atrakcí, interaktivních show a sezónních událostí, jako jsou zimní a letní festivaly, které přinášejí speciální programy a dekorace. V zimních měsících se park proměňuje v kouzelnou zimní krajinu s miliony světýlek, vánočními trhy a speciálními zimními atrakcemi.


Phantasialand je také známý svým závazkem k vysoké úrovni služeb a pohostinnosti. Park nabízí několik tematických hotelů, jako jsou Hotel Matamba a Hotel Ling Bao, které poskytují hostům možnost prožít nezapomenutelný pobyt v exotickém prostředí přímo v areálu parku.


Celkově Phantasialand nabízí nezapomenutelné zážitky pro návštěvníky všech věkových kategorií, díky své kombinaci vzrušujících atrakcí, detailně propracovaných tematických oblastí a prvotřídních služeb, což z něj činí jednu z nejpopulárnějších turistických destinací v Německu.


Phantasialand

Webová stránka: www.phantasialand.de/en


194 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Europa-Park

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
logo-turistika_2017.2_w_284 (2).png

2 677 příspěvků z Německa od zkušených turistů a cestovatelů na Turistika.cz

google_map.png
bottom of page