top of page
Vyhledat

Holiday resort Therme Erding


Bazén s vlnami v Therme Erding © Therme Erding
Bazén s vlnami v Therme Erding © Therme Erding

Therme Erding je jedním z největších termálních lázeňských komplexů v Evropě a nachází se v blízkosti města Erding, severovýchodně od Mnichova v Německu. Komplex byl otevřen v roce 1999 a od té doby se stal populární turistickou atrakcí, navštěvovanou stovkami tisíc lidí ročně.

Komplex nabízí širokou škálu zařízení a atrakcí:

  1. Saunový svět: Therme Erding má rozsáhlou saunovou část s různými typy saun a parních lázní, včetně finských saun, bylinných saun a dalších.

  2. VitalOase: Jde o oblast vytvořenou pro relaxaci a odpočinek s nabídkou různých wellness procedur, jako jsou masáže, hydroterapie a kosmetické služby.

  3. Galaxy Erding: Vodní park s velkým počtem skluzavek a bazénů, který je ideální pro rodiny s dětmi. Některé skluzavky jsou mezi nejdelšími a nejrychlejšími v Evropě.

  4. Thermální bazény: Voda ve většině bazénů je bohatá na minerály a pochází z vlastního termálního pramene, který byl objeven při těžebních pracích.

  5. Různé bary a restaurace: Komplex nabízí také širokou škálu jídelních možností, od snacků po plné jídlo.

  6. Tropická oblast: K dispozici je i "tropický raj" s umělou pláží a exotickou vegetací, který přináší pocit dovolené pod palmami.

Therme Erding je známé svým zaměřením na kvalitu a služby a je populární destinací pro návštěvníky hledající relaxaci, wellness a zábavu. Díky své blízkosti k Mnichovu je snadno dostupný jak městskou dopravou, tak autem. www.therme-erding.de/en/77 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Mnichov

Europa-Park

NÜRBURGRING

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
logo-turistika_2017.2_w_284 (2).png

2 677 příspěvků z Německa od zkušených turistů a cestovatelů na Turistika.cz

google_map.png
bottom of page