top of page
pozadi nemecko unesco (1).jpeg

52 míst světového dědictví UNESCO

Vítejte v zemi, kde můžete navštívit více míst světového dědictví UNESCO, než prakticky kdekoli jinde. Dovolte nám, abychom vás provedli vašimi cestami a přesvědčte se, že můžete svou cestovatelskou vášeň prožít naplno a přitom se zamilovat do nové cestovatelské destinace.

Objevte trasy, které vám umožní zažít Německo přesně tak, jak chcete, a zjistěte vše o 52 jedinečných lokalitách světového dědictví UNESCO – na základě rozhodnutí Výboru světového dědictví v Rijádu ze 17. září 2023 Erfurt se svým židovským středověkem dědictví je nyní také na seznamu světového dědictví UNESCO, čímž se počet památek světového dědictví UNESCO zvýšil z 51 na 52

Cesty k památkám světového dědictví UNESCO

Objevte trasy, které vám umožní zažít Německo přesně tak, jak chcete, a zjistěte vše o 52 jedinečných lokalitách světového dědictví UNESCO. Vydejte se s námi na virtuální cestu do všech míst, která vás později osobně okouzlí. Vydejte se na cestu přes Německo jako cíl cesty.

Tipy na aktivní dovolenou v Německu

Pěší turistika, cyklistika nebo prostě nádherné výhledy. S tolika různými přírodními zajímavostmi má Německo na každém rohu překvapení.

logo-turistika_2017.2_w_284 (2).png

2 677 příspěvků z Německa od zkušených turistů a cestovatelů na Turistika.cz

google_map.png
bottom of page